Ã–VRIGT / Musikinstrument / Accordeon 7198665

nr 719 8665

Accordeon

Adolphus, i kartong

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 oktober 2011
kl 18:52:38

10/10 09:41:20 1      Vinnande bud